Blindfriendly Pondelok 24. 2. 2020 | Meniny má Matej Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Divadlo Aréna: Gejzír skvelých nápadov

 Herečky z divadla Aréna sa predstavia v – pre ne naozaj netradičných úlohách - ako kvetinárky. Stane sa tak v pondelok 30. marca 2009 popoludní od 15.00 hodiny v kvetinárstve Orchidea na Hlavnom námestí v Bratislave. Anka Šišková a Oľga Belešová sa takto originálne predstavia v rámci propagácie komédie Boh masakra, v ktorej účinkujú.

 
Budú nielen aranžovať kytice podľa svojho estetického cítenia a vkusu, ale budú ich aj predávať. Tentoraz však nebudú na všetko samé. Do kvetinárstva im príde sekundovať Richard Stanke, ktorý spolu s Martinom Horňákom v komédii Boh masakra stvárňujú manželov oboch spomínaných herečiek. Hra Boh masakra je jednou z nemnohých komédií v repertoári Divadla Aréna. Obe komédie, Boh masakra i Perfect days, navyše spája meno režisérky Soni Ferancovej. Kvetinárstvo Orchidea je hlavný partner komédie Boh masakra. Na každé predstavenie dodáva čerstvé holandské tulipány, ktoré sú viac ako len dekoráciou v hre.
Podobná akcia sa uskutočnila už v januári tohto roku pred premiérou hry Perfectdays Vtedy si pozvalo Divadlo Aréna svojich potencionálnych divákov na tento titul naozaj veľmi originálne. Keďže sa dej komédie odohráva prevažne v kaderníckom salóne, protagonistky hry si vyskúšali svoje schopnosti aj v realite. „Chceli sme byť originálni a tak v rámci propagácie hry si odskočili pred premiérou herečky Anka Šišková a Oĺga Belešová z divadla priamo do bratislavského salónu Ateliér Hair and Beauty. Nie však ako herečky na skrášlenie, veď obe krásne sú. Zavítali tam v netradičných úlohách - ako kaderníčky. Nás, v Aréne potešil nielen mimoriadny ohlas dám, ktoré prejavili záujem o kadernícke služby našich herečiek, ale najmä divácky záujem o nový titul,“ povedal vtedy manažér Divadla Aréna, Roman Martinec.
Prídite sa pozrieť, či budú herečky, ako kvetinárky rovnako úspešné, ako keď si vyskúšali úlohy kaderníčok!
 
Viac informácií:
Kvetinárstvo Orchidea: http://www.orchidea.sk/kontakt.php