Blindfriendly Piatok 19. 7. 2019 | Meniny má Dušana Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Do fotosúťaže možno fotografie posielať ešte tri týždne

 Fotosúťaž Život v bratislavskom regióne – Ukáž leto v kraji spustili Bratislavský samosprávny kraj a krajská organizácia cestovného ruchu Bratislava Region Tourism na začiatku augusta. Doposiaľ sa do nej zapojilo 244 fotografií. Na portáli www.ephoto.sk možno o hodnotné ceny súťažiť ešte do konca mesiaca.

 
„Práve sa v kraji začína obdobie tradičných vinobraní, preto verím, že medzi návštevníkmi sa nájdu aj súťaživí fotografi, ktorí fotosúťaž obohatia o množstvo kvalitných záberov,“ povedal predseda BSK Pavol Frešo, ktorý prevzal záštitu nad fotosúťažou.
Fotografi súťažia v troch kategóriách: Moje mesto, moja obec, Vinárstvo a vinohrady a v špeciálnej letnej kategórii Ukáž leto v kraji. Práve v nej sa nebude hodnotiť striktne kvalita fotografií, ale skôr emócia, ktorú zachytávajú. Bratislavský kraj ponúka mnoho aktivít nabitých energiou. Odvážlivci mohli v lete skúsiť rafting, MTB, hydrospeed, wakeboard alebo windsurf, pri akcii sa odfotiť a ostatným ukázať, ako sa dá zabiť nuda v kraji.  Kategória je podporená aj akčným videom: http://www.youtube.com/watch?v=lBEbmbM6hAM.
 
Druhý ročník fotosúťaže vyhlásila krajská organizácia cestovného ruchu Bratislava Region Tourism, aby spropagovala atraktívne miesta a podujatia regiónu a tým podporila jeho návštevnosť. Fotografie bude aj tento raz hodnotiť porota zložená z profesionálnych fotografov a zástupcov organizátora ako aj minuloročného víťaza fotografickej súťaže. Na najlepších fotografov čakajú atraktívne ceny a po ukončení fotosúťaže je plánovaná vernisáž víťazných fotografií. Podrobné informácie možno nájsť na: www.ephoto.sk/leto