Blindfriendly  16. 2. 2020 | Meniny má Ida Liana Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Do Kráľovstva husaciny zadarmo

 Bratislavský samosprávny kraj spoločne s Krajskou organizáciou cestovného ruchu Bratislava Region Tourism pripravili pre návštevníkov Kráľovstva husaciny ďalšie prekvapenie. Pocestní, ktorí sa chystajú Kráľovstvo navštíviť môžu nechať svoje vozy a povozy doma, doprava do a aj z Kráľovstva husaciny bude zadarmo.

 

"Odovzdanie dekrétu Kráľovstvu husaciny je jednou z top udalostí sezóny, preto sme pripravili pre pocestných benefit a do Kráľovstva budú mať tretieho septembra cestu zadarmo. Z Kráľovstva pôjde posledný autobus večer o pol jedenástej, takže každý stihne to, čo si zaumienil vidieť," vyjadril sa predseda Bratislavského samosprávneho kraja Pavol Frešo.
Bratislavský samosprávny kraj a Krajská organizácia cestovného ruchu Bratislava Region Tourism ako organizátori Kráľovstva husaciny pripravili pre návštevníkov ďalší benefit. Okrem regionálnych trhovníkov na Farm Feste a množstva atrakcií pre deti, sa každý bude môcť dostať do Kráľovstva husaciny zadarmo. Prvý autobus vyrazí spod bratislavského Mosta SNP už ráno o pol desiatej a posledný pôjde zo zastávky Hlavná ulica v Slovenskom Grobe o 22:30. Dopravu zabezpečuje Slovak lines, a. s..
Spod bratislavského Mosta SNP pôjde do Kráľovstva husaciny autobus aj o 11:00, 15:00, 17:00 a pocestní budú mať poslednú príležitosť dostať sa do Kráľovstva husaciny zadarmo o pol ôsmej. V Slovenskom Grobe budú autobusy prichádzať aj odchádzať zo zastávky Hlavná ulica. Kráľovstvo husaciny budú môcť návštevníci opustiť zadarmo autobusom o 16:00, o 18:00, o 20:00 a poslednou možnosťou bude autobus o pol jedenástej večer. Každý si tak bude môcť vychutnať program na hlavnom pódiu až do konca.
"Časy príchodu a odchodu spojov sme koncipovali aj podľa programu  na pódiu, na ktorom sa predpoludním predstavia detské folklórne súbory a od 13:50 sa postupne vystriedajú Bukasový masív, Družina, Samuel Kovács, Michal Biely, Katka Ščevlíková s kapelou, Eva Máziková, LOJZO band a od 21:00 bude pódium patriť Vidieku. Ak ešte teda niekto váhal, či Kráľovstvo husaciny navštíviť a či ísť vlastným autom, tak už je určite rozhodnutý," predstavil program výkonný riaditeľ Krajskej organizácie cestovného ruchu Bratislava Region Tourism Lukáš Dobrocký.
Kráľovstvo husaciny vznikne v Slovenskom Grobe 3. septembra a program bude súčasťou Dní otvorených husacinárskych prevádzok, ktoré budú mať svoje brány otvorené aj v nedeľu