Blindfriendly Pondelok 14. 10. 2019 | Meniny má Boris Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Fašiangová zábava v Báhoni

 Napriek sivému počasiu sa areál DSS PD Báhoň 14.2.2012 zmenil na farebný a veselý. Karneval bol tým pravým osviežením a strojcom dobrej nálady. Doobeda sme v zariadení privítali stvorenia od výmyslu sveta.

 

Sprievod masiek sa potom spevom rozlúčil s basou, pričom do pochodového taktu bubnoval sám kat. Na obed si všetci pochutnali na fašiangových jaterniciach a šiškách. Popoludní všetkým do tanca i na počúvanie vyhrávala kapela Šmidlyboys z Dubovej, ktorej dirigentom sa počas akcie stal náš klient Jarko. Svoju úlohe zvládol bravúrne, podobne ako aj mnohí klienti, ktorí si veselo zanôtili do mikrofónu. Bol to pre nich veľký zážitok.

Popri zábave nechýbala ani chutná cigánska pečienka a samozrejme aj bohatá tombola. Len ťažko sa potom všetkým zabávajúcim sa klientom rozchádzalo vo večerných hodinách po príjemne strávenom dni do svojich príbytkov. Fašiangy v Báhoni sa vydarili. Naši dospelí klienti tak ukázali, že sa ešte nezabudli hrať a smiať.