Blindfriendly Pondelok 14. 10. 2019 | Meniny má Boris Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Fotografická súťaž „Euro: Čo to pre nás znamená?“

Generálne riaditeľstvo Európskej komisie pre hospodárske a finančné záležitosti vyhlasuje fotosúťaž pre mladých obyvateľov EÚ vo veku od 14 do 18 rokov, ktorí budú v tímoch skúmať tému eura v Európskej únii.

 

Ak sa chcete zúčastniť, musíte poslať pôvodnú fotografiu, ktorú zhotovil váš tím a ktorá znázorňuje, ako vnímate euro. Čo pre vás euro znamená? Čo sa vám na eure páči? Fotografiu musí sprevádzať aj stručný vysvetľujúci titulok. Fotografiu a vyplnený formulár je nutné poslať e-mailom alebo poštou národnému koordinátorovi najneskôr do 31. marca 2010.

 

Súťaž organizuje Generálne riaditeľstvo Európskej komisie pre hospodárske a finančné záležitosti. Prvé kolo súťaže prebehne na úrovni jednotlivých členských štátov: na každý zúčastnený členský štát bude jeden víťazný tím. Cenu vyhrávajú všetci členovia tímu. Sedem najlepších tímov  z 27 národných víťazov bude pozvaných do Bruselu, kde si absolútny víťazný tím prevezme ceny na slávnostnej ceremónii.

 

Pre viacej informácií: http://euroinphoto.eu/index_sk.htm