Blindfriendly Piatok 19. 7. 2019 | Meniny má Dušana Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Fotosúťaž je uzavretá, o prvenstvo sa uchádza vyše šesťsto fotografií

 Do fotosúťaže „Život v Bratislavskom kraji“, ktorá trvala od 12. novembra do konca minulého roka, sa zapojilo viac ako 600 fotografií. Na výhercov jednotlivých kategórií čakajú zaujímavé ceny a fotografie si bude môcť verejnosť pozrieť na pripravovanej vernisáži.

 
„Aj prostredníctvom fotosúťaže sme Bratislavskú župu ukázali ako atraktívnu a modernú turistickú destináciu. Ľudí sme chceli motivovať k tomu, aby spoznávali krásy regiónu, a rád konštatujem, že sa nám to do veľkej miery podarilo,“ povedal predseda BSK Pavol Frešo.
 

Fotografi súťažili v troch kategóriách - Pamiatky a architektúra, Kultúra a šport, Ľudia. Fotografie, ktoré zachytávajú „Život v Bratislavskom kraji“, vyhodnotí odborná porota 15. januára. Jej členmi sú vedúci ateliéru: Laboratórium fotografie na katedre fotografie a nových médií VŠVU Ľubo Stacho, šéfredaktor portálu www.ephoto.sk Karol Srnec, doktorantka druhého ročníka, odbor fotografia a nové médiá VŠVU Monika „Haima“ Kováčová, zástupkyňa spoločnosti Fotopoint Miroslava Geistová a PR manažér KOCR Ondrej Bednár. Na výhercov jednotlivých kategórií čakajú víkendové wellness pobyty pre dve osoby, večera pre dvoch, balíky s vybavením pre fotografov v hodnote sto eur či darčekové poukážky na tlač fotografií v hodnote sedemdesiat eur.  Súťaž plánujeme zopakovať aj v roku 2013.