Blindfriendly Sobota 14. 12. 2019 | Meniny má Branislava Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Frešo: Demitra nám navždy ostane v srdci

 Predseda Bratislavského samosprávneho kraja prijal s hlbokým zármutkom informáciu o tragickej nehode, pri ktorej zahynul aj slovenský hokejista a bývalý kapitán hokejovej reprezentácie SR Pavol Demitra.

 

V mene Bratislavskej župy zaslal pozostalej rodine Demitrovcov kondolenčný list v ktorom vyslovil sústrasť a hlboký smútok nad udalosťami, ktoré otriasli Slovenskom, ale aj celým športovým svetom. „Pavol Demitra bol skvelý hokejista a správny chlap. Preto mi je veľmi ľúto že takto tragicky zahynul. Chcem vysloviť úprimnú sústrasť jeho rodine a hlboký smútok nás všetkých, ktorým nám navždy zostane v srdci,“ vyjadril sa župan Pavol Frešo.

Bratislavský samosprávny kraj sa pripojil k pietnej spomienke a pred štadión Ondreja Nepelu v Bratislave bol položený smútočný veniec. Zároveň pred úradom veje čierna zástava.