Blindfriendly Štvrtok 20. 2. 2020 | Meniny má Lívia Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Klienti domovov sociálnych služieb si zašportujú v Plaveckom Podhradí

DSS Plavecké Podhradie, ktorý je v zriaďovateľskej pôsobnosti Bratislavského samosprávneho kraja organizuje už ôsmy ročník športovo – zábavných hier. Túto stredu, 3. júla, si pri dvanástich športových disciplínach zmerajú sily klienti DSS z Bratislavského aj Trnavského kraja.

 
„Tento týždeň majú klienti našich, ale aj trnavských domovov sociálnych služieb opäť šancu športovo sa vyžiť s stráviť príjemný deň so starými aj novými priateľmi. Verím, že akcia sa bude niesť v takom príjemnom duchu ako petangový turnaj, ktorý sme zorganizovali v spolupráci s DSS Merema minulý týždeň v Modre,“ povedal predseda BSK Pavol Frešo.
V stredu si v Plaveckom Podhradí zašportuje takmer 90 klientov z desiatich domovov sociálnych služieb. Účasť prisľúbili Domov sociálnych služieb a zariadenie pre seniorov v Pezinku, Domov sociálnych služieb pre dospelých Báhoň, Domov sociálnych služieb Hestia v Pezinku, Domov sociálnych služieb Plavecké Podhradie, DSS pre dospelých a zariadenie podporovaného bývania Rozsutec aj Domov sociálnych služieb pre deti a dospelých Integra. Z Trnavského kraja si prídu zasúťažiť klienti domovov sociálnych služieb v Borskom Jure, Moravskom Sv. Jáne a z DSS Bojková.