Blindfriendly  5. 4. 2020 | Meniny má Miroslava Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Klienti DSS v Báhoni sa stretli s ich príbuznými, zamestnancami a priaznivcami zariadenia

 V duchu krásnej myšlienky Marka Twaina „Daj každému dňu šancu, aby sa stal najkrajším dňom Tvojho života“ sa nieslo stretnutie klientov Domova sociálnych služieb pre dospelých v Báhoni s ich príbuznými, zamestnancami a priaznivcami zariadenia , ktoré sa uskutočnilo dňa 19. júna v areáli DSS.

 

Jeho symbolom sa stalo srdce v dlaniach, rozdávajúce lásku, ale zároveň aj bažiace po láske k životu a k všetkým, ktorí sú k nemu povolaní. Klienti zariadenia pripravili pre návštevníkov hodnotný kultúrny program. Podujatie podporili krásnymi vystúpeniami aj vištucké mažoretky, dychová hudba GRINAVANKA, dychová hudba VIŠTUČANKA, Folklórny súbor IGRICI, tanečníčky umeleckého Gymnázia z Trnavy a vokálna skupina FRAGILE. Spoločenskými tancami potešili súrodenci Novákoví. Samozrejme, nechýbal ani chutný kotlíkový guláš, ktorý účastníkom pripravili a výborná cigánska pečienka z bufetu hlavného sponzora podujatia, firmy HEMAL z Jablonca. Návštevníci si tiež pochutnali na domácich makovníkoch, orechovníkoch a pagáčikoch. Do tanca i na počúvanie všetkým vyhrávala hudobná skupina Oborilovcov zo Suchej. Podujatie sa vydarilo. Prinieslo teplo ľudskej lásky takmer päťsto účastníkom, ktorí počas celého dňa zariadenie navštívili. Medzi návštevníkmi nechýbala ani naša bývalá klientka pani Mária Tóthová, ktorá v našom domove prežila neuveriteľných 59 rokov. Od januára tohto roku je jej dcéra na dôchodku a mamičku si vzala k sebe do rodiny. Pani Marienke sme zablahoželali aj k jej okrúhlym osemdesiatinám.