Blindfriendly Pondelok 14. 10. 2019 | Meniny má Boris Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Konferencia na tému “Voda a jej aplikácie“

Ochrana vodných zdrojov, voda a jej hospodársky význam, využitie geotermálnych prameňov, ochrana územia v čase povodní. Aj to témy 10. zasadnutia francúzsko – slovenskej decentralizovanej spolupráce, ktoré sa uskutočnilo v dňoch od 10. júna do 14. júna 2009 v malej horskej dedine Saint-Lary, na území francúzskeho Departmentu Horné Pyreneje.

 
Stretnutie s ústrednou témou „Voda a jej aplikácie“ zorganizovalaGenerálna rada Horných Pyrenejí v spolupráci s Veľvyslanectvom Francúzskej republiky na Slovensku, Veľvyslanectvom Slovenskej republiky vo Francúzsku a združením Francúzsko – Slovensko Rozvoj (France–Slovaquie Développement).
 
Medzinárodnej konferencie sa zúčastnili i zástupcovia BSK, Bohdana Machajová z oddelenia agendy SK 8, Arnaud Segretain z oddelenia zahraničných vzťahov, protokolu a záležitosti EÚ a Peter Minárik, technický námestník riaditeľa Slovenského Vodohospodárskeho Podniku, š.p., OZ Bratislava. Ten na konferencii prezentoval „Protipovodňové opatrenia v Bratislavskom kraji pre rieku Dunaj“ a počas okrúhleho stola vystúpil s témou „Voda, životné prostredie a hospodárstvo“.

Súvisiace dokumenty