Blindfriendly Piatok 21. 2. 2020 | Meniny má Eleonóra Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Kraj na Pohode aj s Natálkou

 Krajská organizácia cestovného ruchu Bratislava Region Tourism už po tretí raz predstavuje Bratislavský región na festivale Pohoda. Návštevníci trenčianskeho letiska sa tak zoznámia s tým najlepším z bratislavského kraja a odfotia sa na Pumptracku. Súčasťou Pohody je aj predstavenie Natálka – projekt proti extrémizmu, ktorý vznikol z iniciatívy Bratislavského samosprávneho kraja.

 
„Natálku – Projekt proti extrémizmu, ktorý bratislavská župa spolu s partnermi predstavila začiatkom roka stredným školám sa v sobotu ráno opäť dostane medzi ľudí. Stovky stredoškolákov z viacerých kútov Slovenska už príbeh rómskeho dievčatka, ktorému hodili neonacisti do domu zápalnú fľašu, spoznali. A tak ako na stredných školách, tak aj na Pohode je pre divákov pripravená po predstavení diskusia o extrémizme,“ zhrnul predseda Bratislavského samosprávneho kraja Pavol Frešo.
Atraktivity Bratislavského regiónu spoznajú návštevníci festivalu Pohoda už po tretíkrát. Zástupcovia Krajskej organizácie cestovného ruchu Bratislava Region Tourism, ktorá má za úlohu prezentovať bratislavský kraj, majú pre návštevníkov pripravené množstvo darčekov, ale aj možnosť oddychu v chillout zóne. Návštevníci dvadsiateho prvého ročníka multižánrového festivalu Pohoda sa však môžu priamo na trenčianskom letisku odfotiť aj s atrakciou Malokarpatska, s novo-vybudovaným Pumptrackom na Zochovej chate.
„Aj tento rok sme si pripravili Chillout zónu pre návštevníkov a takisto už tradičnú zelenú stenu. Teda kľúčovaciu fotostenu s bicyklom a každý si tak môže odniesť na pamiatku fotku z Pumptracku na Zochovej chate. Okrem toho máme pre návštevníkov pripravených množstvo darčekov a prekvapení,“ uzavrel výkonný riaditeľ Krajskej organizácie cestovného ruchu Bratislava Region Tourism Lukáš Dobrocký.