Blindfriendly  15. 9. 2019 | Meniny má Jolana Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Krst opravenej križovatky v Doľanoch

 V júni minulého roka nezostal na tomto mieste po katastrofálnej povodni doslova kameň na kameni. Dnes tu stojí nová križovatka, dokonca lepšia, ako tá pred povodňou.Za účasti podpredsedu BSK Martina Bertu ju vysvetil farára Ján Buček.

 

Úprimné poďakovanie patrí všetkým, ktorí sa o jej rekonštrukciu zaslúžili, alebo na ňu finančne prispeli a 23. februára sa v našej obci stretli, aby boli svedkami jej slávnostného otvorenia. Sme radi, že sme v Doľanoch pri tejto príležitosti mohli privítať zástupcov zhotoviteľa stavby, spoločnosti Eurovia, menovite jej generálneho riaditeľa Ing. Róberta Šinályho a riaditeľa závodu Bratislava Ing. Karola Bohunického. Za podporu ďakujeme Bratislavskému samosprávnemu kraju, ktorý na slávnosti zastupovali jeho podpredseda Martin Berta a riaditeľ odboru Ing. Ladislav Csáder. Kus práce na odstraňovaní škôd odviedla aj Správa povodia dolného Váhu, za ktorú k nám prišiel riaditeľ Ing. Miroslav Spál.

Vďaka za podporu patrí aj sponzorom, konkrétne Slovenskej sporiteľni a riaditeľke jej pezinskej pobočky Ing. Márii Šebovej a spoločnosti LivEpi na čele s riaditeľom Ing. Petrom Mekelom. Na malej slávnosti ženy zaspievali aj doliansku hymnu a na záver sa všetci zhodli na tom, že našej novej križovatke i celej obci by sa storočná voda teraz mohla vyhýbať i viac ako na ďalších sto rokov.