Blindfriendly Štvrtok 9. 4. 2020 | Meniny má Milena Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Zverejnenie žiadostí a hodnotení dotácií z Bratislavskej regionálnej dotačnej schémy na podporu kultúry pre rok 2016

„V rámci Výzvy na podávanie žiadostí o dotácie z Bratislavskej regionálnej dotačnej schémy na podporu kultúry pre rok 2016 žiadatelia svoje projekty registrovali aj elektronicky, aby mohli byť v systéme zhodnotené odborníkmi z oblasti kultúry. Žiadateľ mohol svoj projekt zaradiť do jednej z deviatich oblastí, z ktorých každú hodnotili dvaja nezávislí renomovaní odborníci. Zárukou transparentnosti takéhoto spôsobu vyhodnocovania, založeného predovšetkým na odborných kritériách, je aj zverejnenie hodnotení.

 
Všetky registrované žiadosti a ich hodnotenia sú k dispozícii na stránke: http://bsk.dawn.sk/statistics . Projekty je možné vyhľadávať podľa názvu žiadateľa i projektu samotného. Konzultácia žiadostí a hodnotení môže byť užitočná aj pre budúcich žiadateľov a v prípade úspešných žiadostí spĺňať funkciu návodu, ako vypracovať kvalitný projekt.