Blindfriendly Štvrtok 23. 5. 2019 | Meniny má Želmíra Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

O Vajnorský ľadový pohár sa pobilo štrnásť tímov

 Cez víkend sa konal už piaty ročník podujatia, na ktorom si mohli zmerať sily amatérske hokejové tímy. Vajnorský ľadový pohár zorganizovala mestská časť Vajnory v spolupráci s Bratislavským samosprávnym krajom.

 
Už tradične podporujeme turnaj na ktorom si meria sily viac ako 100-vka amatérskych hokejistov z celého kraja“ povedal predseda BSK Pavol Frešo. Župan verí, že do konca roka by mohla vzniknúť pravidelnejšia súťaž medzi hobby hokejistami v podobe amatérskej hokejovej ligy.
 
Prvenstvo vo Vajnorskom ľadovom pohári obhájili vlaňajší víťazi The Lassos, na druhom mieste skončil aj tento rok Jimmy team a na treťom mladé družstvo Vajčáci. Najlepším strelcom sa stal Ján Komara s 24 gólmi a najproduktívnejším hráčom Simon Škula, obaja z Condor teamu, ktorý sa umiestnil na štvrtom mieste.
 
Počas soboty a nedele sa na klzisku v areáli Alviano odohrali desiatky zápasov, svoj tím postavila aj Bratislavská župa. Súčasťou turnaja bola už tradične súťaž v streľbe na bránku, v ktorej si deti vyskúšali, aké to je hrať hokej a pre nádejných malých hokejistov boli pripravené aj ceny.
 
Vajnorský ľadový pohár je podujatie, na ktorom sa môže zúčastniť ktokoľvek, kto má chuť zmerať si sily s konkurenciou a zároveň nepatrí medzi hráčov registrovaných na hokejovom zväze.