Blindfriendly Piatok 24. 1. 2020 | Meniny má Timotej Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Pedagogická a sociálna akadémia učila škôlkarov láske ku knihám

Aj Pedagogická a sociálna akadémia sa zapojila do štvrtého ročníka Súťaže a v deň Medzinárodného dňa školských knižníc, ktorý sa uskutočnil v pondelok 27. októbra t.r.

 
Na Pedagogickej a sociálnej akadémii pripravili študenti interaktívne podujatie so škôlkarmi. Najskôr sa škôlkari dozvedeli, na čo slúži knižnica, naučili sa peknú pesničku a tiež si vyskúšali svoju šikovnosť pri ručných prácach. Na záver im študentky školy prečítali rozprávku a pozvali ich na Vianočné trhy, ktoré sa uskutočnia pri príležitosti Dni otvorených dverí školy. Program sa škôlkarom veľmi páčil a už sa nevedia dočkať, kedy si sami prečítajú svoju prvú rozprávkovú knižku.
 
Pedagogická a sociálna akadémia v Bratislave patrila k mnohým školám v pôsobnosti BSK, ktoré sa zorganizovaním podujatia zapojili do súťaže na podnet Slovenskej pedagogickej knižnice pri príležitosti Medzinárodného dňa školských knižníc. Cieľom tohto medzinárodného dňa je podporiť vzťah mladých ľudí ku knihám, čítaniu a literatúre.