Blindfriendly Štvrtok 2. 4. 2020 | Meniny má Zita Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Pestrý deň pre ľudí s postihnutím na Partizánskej lúke

 Leto je už pomaly za nami, ale ešte stále v nás znie radosť zo súťaží na Partizánskej lúke, kde Domov sociálnych služieb Rozsutec v zriaďovateľskej pôsobnosti Bratislavského samosprávneho kraja organizoval v poradí už ôsmy ročník akcie s názvom Pestrý deň. Športovo vedomostný deň už tradične otvoril starosta Mestskej časti Lamač a zároveň poslanec Bratislavského samosprávneho kraja Ing. Peter Šramko, ktorý predviedol aj svoju športovú zdatnosť. Štvorčlenné družstvá z jedenástich zariadení sociálnych služieb Bratislavského kraja si vyskúšali hasenie požiaru, podávanie prvej pomoci, orientáciu v teréne, spoznávali prírodu a hádzali granátom.

 

Športové a vedomostné zápolenie sa mohlo uskutočniť vďaka ochote organizátorov, ktorými sú Dúbravskí hasiči, Slovenský Červený Kríž, Mestské lesy, Miestny úrad Lamač a p. Trtíková, ktorej ďakujeme za bezplatný prenájom Partizánskej lúky. Takisto ďakujeme za pomoc dobrovoľníčkam zo Strednej zdravotníckej školy pod vedením ich pani učiteľky Mgr. Žáčikovej.
Bol to deň plný dobrodružných momentov pre aktívnych ľudí, čo nám pomáha utužiť priateľstvá v kolektíve poskytovateľov sociálnych služieb a zároveň prehĺbiť vzťah s našimi klientmi. Vieme, že budúci rok si táto akcia opäť nájde miesto v kalendári.