Blindfriendly Streda 23. 10. 2019 | Meniny má Alojza Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Podpis Memoranda o porozumení

Predseda BSK Vladimír Bajan so zástupcami fínskej spoločnosti Jokerit HC Oy (súčasť skupiny Jokerit Group) a spoločnosti Parnhams Limitid z Veľkej Británie podpísali 4. novembra 2008 Memorandum o vytvorení strategického partnerstva na realizáciu multifunkčnej haly pre potreby bratislavského regiónu.

 
Partneri deklarovali, že halu postavia v Petržalke najneskôr do januára 2011 a zabezpečia jej efektívne využívanie pre aktivity kolektívnych aj individuálnych športov, spoločenské podujatia, koncerty, kongresy, výstavy a podobne. Halu ponúknu aj pre potreby Majstrovstiev sveta v hokeji 2011.
 
 
Partneri projektu:
 
Jokerit HC Oy (súčasť skupiny Jokerit Group) podniká v oblasti ľadového hokeja (HC Jokerit, AIK Stockholm), futbalu (FC Jokerit), výstavby, marketingu a prevádzkovania multifunkčných arén (Hartwall Areena, Finnair Stadium, Arena Hamburg, Arena Berlin) a súvisiacich služieb (marketingové poradenstvo, sponzorské poradenstvo, catering...). Nie je tajomstvom, že práve Hartwall Areena, ktorú fínska spoločnosť vybudovala a prevádzkuje, je najlepšie hospodáriacou a najziskovejšou viacúčelovou halou v Európe. V aréne, otvorenej pri majstrovstvách sveta v ľadovom hokeji 1997, sa počas prvých dvanástich mesiacoch uskutočnilo viac než dvesto udalostí, ktoré navštívilo jeden a pol milióna divákov. Neskôr v hale vystupovali napríklad Genesis, Depeche Mode, Sting, David Copperfield, Luciano Pavarotti, José Carreras, Monserrat Caballé a mnohí ďalší svetoví umelci.
 
Jokerit HC Oy v projekte zabezpečívýstavbu, marketing a prevádzkovanie haly.
 
 
Parnhams Limited je spoločnosť sídliaca v Anglicku, ktorá reprezentuje širokú sieť poradcov v Strednej a Východnej Európe a ktorá poskytuje strategické riadenie, finančné a podnikateľské poradenstvo. Ich globálne pôsobenie zahrňuje aj Stredný a Ďaleký Východ. Spoločnosť poskytuje profesionálne služby šité na mieru, vyžadujúce strategické poradenstvo a hlbokú analýzu medzinárodných transakcií. Parnhams pomáha spoločnostiam a samosprávam vyriešiť podnikateľské, štrukturálne a právne problémy a zvýšiť efektivitu manažovania. Zakladateľ spoločnosti Barrie Parnham je nositeľom viacerých prestížnych medzinárodných ocenení.
 
Parnhams Limited v projekte zabezpečí finančný model a efektívnu výstavbu a prevádzku haly z hľadiska financovania.

Súvisiace dokumenty


 
 
 
Vyhl'adávanie: