Blindfriendly Piatok 24. 1. 2020 | Meniny má Timotej Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Projekt „Rozvoj tematických ciest v bratislavskom a trnavskom kraji ako produkt cestovného ruchu“

 Slovenský dom Centrope realizuje v spolupráci s Bratislavským a Trnavským samosprávnym krajom, Ministerstvom dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR realizuje v roku 2017 projekt „Rozvoj tematických ciest v bratislavskom a trnavskom kraji ako produkt cestovného ruchu“.

 

Cieľom realizovaného projektu je vytvorenie komplexných podkladových materiálov pre následné vytváranie produktov cestovného ruchu – tematických ciest. Medzi podkladové materiály, ktoré budú vypracované v rámci projektu patria metodika a štandardy budovania tematických  ciest, koncepcia  rozvoja tematických ciest na území Bratislavskej a Trnavskej župy vrátane  akčného  plánu, koncepcia marketingovej komunikácie a propagácie tematických ciest ako aj vytvorenie projektovej dokumentácie na značenie tematickej cesty Historické rody.
Tieto podklady sú nevyhnutnou súčasťou prípravnej fázy na plánovaných tematických ciest „Šľachtické rody Pálffy a Esterházy“, ktoré by sa mali začať vytvárať už tento rok s využitím Programu  cezhraničnej spolupráce SK-AT 2014-2020 (Interreg V-A).

"Tento projekt bol podporený z rozpočtovej kapitoly Ministerstva dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja Slovenskej republiky."