Blindfriendly  20. 10. 2019 | Meniny má Vendelín Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Eko-mapa Bratislavského kraja

Koncom januára sa začína rodiť eko-mapa Bratislavského kraja. Verejnosti bude predstavená na Deň Zeme 22. apríla. Pripravuje ju Ekoporadňa Živica v spolupráci s IKEA Bratislava a Bratislavskými novinami.

 

Ďalšími partnermi projektu sú Mapa Slovakia a spoločnosť Envipak. Eko-mapa bude určená pre všetkých tých obyvateľov a návštevníkov, ktorí sa chcú prakticky a vizuálne oboznámiť s rôznymi službami, možnosťami, ale aj krásami nášho kraja.

Čo v nej nájdete?
Návštevníci stránky www.eko-mapa.sk si budú môcť na interaktívnej mape vyhľadať, kde sa v ich okolí nachádzajú organizácie, predajne a služby, ktoré sa zaoberajú životným prostredím a jeho ochranou. Nájdete tu tiež cyklotrasy, chránené územia, náučné chodníky, chránené stromy a mnoho iného. Okrem týchto informácií nájdete na stránke aj mnoho zaujímavých faktov o stave životného prostredia v našom hlavnom meste a ponúkneme aj mnoho praktických rád, ako môže každý z nás prispieť k tomu, aby bol náš kraj čistejší, zelenší a bezpečnejší.

Hľadáme nápady
Spolutvorcom eko- mapy sa môže stať každý. Každú pomoc, nápady a podnety veľmi radi privítame. Všetky tipy a námety sa dajú posielať do konca marca cez formulár umiestnený na stránke www.ekoporadna.sk/eko-mapa . My všetky vhodné nápady zapracujeme do eko-mapy. Zároveň budú všetci, ktorí nám pošlú vhodný tip zaradení do žrebovania o hodnotné ceny. Výhercovia získajú poukážky na nákup tovaru v obchodnom dome IKEA Bratislava a vecné ceny z Nekonečného zoznamu spoločnosti IKEA Bratislava .

Slávnostná prezentácia eko-mapy, spolu s odovzdaním cien výhercom prebehne v OD IKEA Bratislava na Deň Zeme, 22. apríla 2010.
Viac informácií:

Ekoporadňa Živica                               IKEA Bratislava
Zuzana Labašová                                 Martina Kolláriková
Vysoká 18                                              Ivanská cesta 18
811 06 Bratislava                                   821 04 Bratislava
Tel.: 0905 954 878                                   02/48 226 309
e-mail: labasova@zivica.sk      e-mail: martina.kollarikova@ikea.com