Blindfriendly Sobota 19. 1. 2019 | Meniny má Drahomíra Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Senecká SOŠ AaP na kontraktačnom veľtrhu cvičných firiem v Seredi

 Stredná odborná škola automobilová a podnikania, Kysucká 14 v Senci sa dňa 6. decembra 2017 zúčastnila 4. kontraktačného veľtrhu cvičných firiem na Obchodnej akadémii v Seredi. Kontraktačné dni predstavujú jednu z foriem podnikateľského vzdelávania žiakov. Ponúkajú žiakom v cvičných firmách rozvíjať svoje podnikateľské, odborné, personálne a sociálne zručnosti v kontakte so svojimi rovesníkmi, ale aj širokou verejnosťou.

 

Veľtrhu sa zúčastnilo 17 cvičných firiem, z toho 2 cvičné firmy boli z Rakúska. V rámci kontraktačného dňa sa uskutočnili súťaže v 8 kategóriách. Senecká cvičná firma Hlásna trúba, s. r. o. oslovila už svojim názvom. Presvedčila porotcov a v kategórii „Naj firma“ obsadila prvé miesto. Ďalšie ocenenie v podobe druhého miesta získala cvičná firma v kategórii „Najlepšia vizitka“. Na obchodovanie zamestnancov cvičnej firmy Hlásna trúba, s. r. o. sa prišla pozrieť aj kamera televízie Senec.TV. Senecká televízia podporila cvičnú firmu už v prípravnej fáze na veľtrh neoceniteľnými informáciami, radami z mediálneho sveta. Vzájomná spolupráca Senec.TV a SOŠ A a P v Senci bude aj naďalej pokračovať na báze praktického vzdelávania a odovzdávania skúseností.


Veľtrh bol hodnotným prínosom v oblasti podnikateľského vzdelávania hlavne pre jeho aktívnych účastníkov, reprezentantov cvičných firiem.