Blindfriendly Štvrtok 12. 12. 2019 | Meniny má Otília Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Senecký Vínny festival pokračuje

 Senecký Vínny festival zahájil v piatok aj predseda Bratislavského samosprávneho kraja Pavol Frešo. Prvý ročník osláv nápoja, ktorý v sebe skrýva pravdu, potrvá až do soboty 1. augusta. Na južnej strane Slnečných jazier sa stretávajú vinári, pre ktorých je víno živobytím aj celoživotným poslaním, spolu s tými, pre ktorých je víno obľúbeným nápojom.

 
„Každé víno je, tak ako človek, jedinečné a výnimočné. V pracovné dni môžu návštevníci vychutnávať skvelé vína od 16:00 a v sobotu už od poludnia,“ vyjadril sa predseda Bratislavského samosprávneho kraja, ako garanta festivalu,  Pavol Frešo.
„Naším prvoradým cieľom je ukázať návštevníkom Senca, že naše mesto nie sú len jazerá, ale že sú v regióne s kvalitnými vínami a že toto poctivé remeslo má stále svojich nasledovníkov,“ uzavrela podpredsedníčka Bratislavského samosprávneho kraja Gabriella Németh, ktorá je aj mestskou poslankyňou Seneckého zastupiteľstva.