Blindfriendly Piatok 24. 1. 2020 | Meniny má Timotej Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Seniori z Bratislavského kraja plesali

 Plesová sezóna je v plnom prúde. Bratislavská župa a Malokarpatské osvetové stredisko v Modre pripravilo ples aj pre seniorov z regiónu. V bratislavskej Incheba Expo Aréne sa zabávalo takmer 700 seniorov z klubov dôchodcov a zariadení sociálnych služieb z 23 miest a obcí v BSK.

 
"Je to už tradičný ples, ktorý láka stále viac seniorov. To nás, samozrejme, veľmi teší. Aj toto je spôsob, ako sa snažíme zapájať do aktívneho spoločenského života nielen klientov z našich sociálnych zariadení, ale aj seniorov z klubov dôchodcov v našej župe," povedal bratislavský župan Pavol Frešo.
 
Pripravený bol bohatý program aj tombola. Podujatie otvorili tanečníci z bratislavského tanečného štúdia Sun Dance Academy, počas večera sa predstavil aj Festivalový ORchester Bratislava z Devínskej Novej Vsi, spoločenské tance predviedli Erika a Peter Minárikovci a zahrala aj trnavská kapela Domiband. Hosťom večera bola Mirka Partlová a o hudbu sa staral Dj Mirko. Na podujatí sa prezentovali aj niektorí vinári z bratislavského regiónu a čokoládovými bonbónmi osladili večernú atmosféru manželia Kočnerovci, ktorí majú v Pezinku vlastnú čokoládovňu.
 
Partnermi plesu sú Incheba Expo Aréna, Združenie Malokarpatská vínna cesta, Krajská organizácia cestovného ruchu – Bratislava Region Tourism a Vinotéka J & R Pretzelmayer Červený Kameň