Blindfriendly Pondelok 24. 2. 2020 | Meniny má Matej Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Školáci si už dnes vychutnajú prvý hokejový zápas naživo

Projekt Škola ide na Slovan! štartuje po roku znova, žiaci základných a stredných škôl v Bratislavskom kraji si ako fanúšikovia pozrú domáce zápasy HC Slovan Bratislava. Dnešný zápas, pri ktorom si Slovanisti zmerajú sily s ukrajinským tímom Donbass, je prvým zápasom KHL na Slovensku v tejto sezóne. Pozrú si ho žiaci z SOŠ Farského.

 
„Po minuloročnom úspechu projektu Škola ide na Slovan som rád, že ho Bratislavská župa znova môže podporiť sumou dve až štyri eurá na každého žiaka,“ povedal predseda Bratislavského samosprávneho kraja Pavol Frešo.
 
Každá základná a stredná škola v kraji má šancu dostať sa na jeden z 27 domácich zápasov Slovana. Hokejistov bude aj tento rok vždy 50-členná skupina detí povzbudzovať zo sektoru A12. Školáci sa však o vstupenky musia zaslúžiť tým, že seba a svoje aktivity predstavia vo videokocke. Podrobné inštrukcie sú na stránke www.hcslovan.sk. Žiakov na zápas odvezie vždy spred školy klubový autobus Slovana, ktorým cestujú na zápasy aj samotní hokejisti. Deti od klubu dostanú okrem hokejového zážitku aj malé suveníry.
 
Projekt Škola ide na Slovan! vznikol v spolupráci Bratislavského samosprávneho kraja a HC Slovan Bratislava. Vlani si vďaka projektu domáce zápasy Slovana užilo 1 350 detí z 27 škôl a dvoch detských domovov.