Blindfriendly Sobota 18. 1. 2020 | Meniny má Bohdana Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

14. ročník odborného semináru cvičných firiem SOŠ Farského

 21 študentov sa stretlo v horskom hoteli EVA v Jozefkovom údolí s cieľom prípravy prezentácií svojich prác podľa vopred zadaných projektov. Účastníci boli rozdelení do 4 skupín.

 
Prvá pracovná skupina rozobrala problém starej chaty a mladej rodiny. Ich úlohou bolo poradiť rodine, či sa jej oplatí kúpiť chatu v horách a prevádzkovať ju. Ďalšia pracovná skupina riešila problém večierky. Zisťovali, čo by ich čakalo, keby sa rozhodli otvoriť na sídlisku malý obchod. Potom sme sa dozvedeli, čo všetko musí urobiť podnikateľ, keď sa chce prihlásiť do výberového konania na prevádzkovanie bufetu v budove Slovenskej filharmónie - v Redute. Posledná pracovná skupina riešila špecifický problém. Za úlohu mali naštudovať a vysvetliť pojem firemná kultúra. Zároveň nám predstavili svoj malý projekt na tému „ako firemná kultúra vplýva na pozitívny imidž“. Táto pracovná skupina našla na imidži svojej vlastnej školy, mnoho pozitív, zhodli sa, že sú pyšnými študentmi SOŠ Farského. Ale našli aj mnoho tém, kde je ešte čo zlepšovať. Tri dni študenti pracovali na svojich zadaniach, konzultovali s pedagógmi a externými lektormi, športovali a kúpali sa. V posledný deň žiaci privítali na svojich prezentáciách hostí pod vedením svojho riaditeľa PaedDr. Jozefa Horáka.