Blindfriendly Pondelok 27. 5. 2019 | Meniny má Iveta Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Dvor nášho Antona

Tak nazvali študenti Gymnázia Antona Bernoláka svoju aktivitu v rámci Projektu KomPrax. Nebolo to po prvýkrát, keď sa naši študenti popasovali s výzvou byť dospelí a svoju činnosť si naplánovať, zorganizovať a dokázať to vykryť z obmedzeného finančného limitu.

 
. Napriek tomu, že si mohli vybrať z rôznych oblastí života okolo seba, je chvályhodné, že svoje úsilie zamerali na svoju alma mater – svoje gymnázium. Zrekonštruovali areál školského dvora, aby pre svojich spolužiakov vytvorili príjemný priestor, kde by mohli tráviť svoj voľný čas počas prestávok alebo voľných hodín. Povrchovo upravili a natreli staré lavičky, premaľovali stojany na bicykle, vymerali a farebne vyčlenili parkovacie miesta pre automobily a na zelených ostrovčekoch medzi betónom vytvorili suchý potok so skalkou a vysadili kvety. Druhá časť projektu pozostávala zo slávnostného otvorenia areálu, ktoré bolo spojené so súťažami pre študentov gymnázia.  
                                                                                                                           Aimé Pari, 4.A GAB Senec