Blindfriendly Streda 26. 2. 2020 | Meniny má Viktor Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Majstri Česko-Slovenska a Slovenska v účesovej tvorbe sú študenti z SOŠ na Svätoplukovej

 V rámci 19. ročníka medzinárodného kozmetického veľtrhu Beauty Forum Trenčín 2011 sa 12. marca ko-nali Majstrovstvá SR v účesovej a dekoratívnej tvorbe a Česko-slovenská súťaž v účesovej a dekoratívnej tvorbe.

 

Súťaž v kaderníctve a kozmetike s najdlhšou tradíciou na Slovensku organizovalo Spoločenstvo kaderníkov a kozmetiky pod vedením predsedníčky spoločenstva pani Zdenky Zuzákovej. Súťaž sa konala za účasti profesionálnych kaderníkov a žiakov odborných škôl z Česka a Slovenska. Súťaží sa zúčastnili aj žiaci z našej školy Lucia Gregorová, žiačka 3.ročníka odboru kaderník, ktorá súťažila na tému ,,Svadobný účes na dlhých vlasoch“.

Dávid Polakovič, žiak 1.ročníka nadstavbového štúdia vlasová kozmetika, získal 1.miesto v kategórii "Dámska módna kategória" a zároveň získal mimoriadne ocenenie od známeho slovenského kaderníka Paviela Rochnyaka. Polat Elalmis, žiak nadstavbového štúdia vlasová kozmetika súťažil v téme ,,Denný nositeľný účes“ sa umiestnil taktiež na krásnom 1.mieste. V Česko-slovenskej súťaži v účesovej tvorbe našu školu zastupoval Polat Elalmis s témou ,,Denný nositeľný účes“ a umiestnil sa taktiež na prvom mieste. 

Celkove naša škola SOŠ, Svätoplukova 2, Bratislava získala na uvedených súťažiach v rámci výstavy Beauty Forum Trenčín 2011 tri prvé miesta.
Podujatie sa konalo v spolupráci s nemeckou firmou Health & Beauty Trade Fairs GmbH & Co. KG., držite-ľom licencie pre usporiadanie 11 veľtrhov BEAUTY FORUM v celej Európe.