Blindfriendly Streda 26. 2. 2020 | Meniny má Viktor Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Medzinárodná súťaž Rok učiteľa

 Dňa 20. 1. 2011 sa Gymnázium Alberta Einsteina v Bratislave pod vedením p. Vrbanovej a p. Kolkovej zúčastnilo medzinárodnej súťaže, ktorej organizátorom bola škola Danko v Moskve, pod názvom „Rok učiteľa“.

 

V rámci projektu vypracovali študenti 2. ročníka bilingválnej rusko-slovenskej sekcie tému Keby som bol učiteľom. Téma bola prezentovaná formou divadelných scénok, recitácií, spevu, tanca, hrania na husliach a videí. V časti môj sen je byť učiteľom matematiky a fyziky študenti predviedli prácu s videami, animáciami a cvičeniami programu Planéty vedomostí.

Porota a návštevníci súťaže si pozreli aj krátke video vyučovacích hodín, na ktorých sa pracuje s týmto interaktívnym programom. Súťaže sa zúčastnilo 11 družstiev. Hodnotila sa práca na projekte a jeho realizácia. Naše gymnázium sa umiestnilo na 5. mieste a získalo ocenenie „командный дух“. Súťaž prebiehala v ruskom jazyku. Reprezentanti našej školy boli jediným družstvom zo zahraničia, ostatné školy boli Ruskej federácie. O to cennejší je náš úspech.