Blindfriendly  21. 7. 2019 | Meniny má Daniel Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Naj agro dievča a Naj agro chlapec v agrobiznise

Žiaci Spojenej školy v Ivanke pri Dunaji súťažili o titul Naj agro dievča a Naj agro chlapec v agrobiznise.

 
Súťaž je súčasťou projektu Mladí v Agrobiznise, ktorého cieľom je podporiť záujem mladých ľudí o štúdium poľnohospodárskych odborov a prácu v agrosektore. Víťazi súťaže postupujú do semifinále.
 
Dňa 11.12.2012 v utorok o 14:00 sa 12 dievčat a 6 chlapcov poľnohospodárskych študijných a učebných odborov zúčastnilo školského kola súťaže zameranej na otázky z biológie, všeobecného rozhľadu a agropodnikania pod názvom „Naj agro dievča a Naj agro chlapec“ .
 
Víťazi na prvých troch miestach oboch kategórií boli odmenení vecnými cenami – knihami.
Porota všetkým zúčastneným podala ruku a poďakovala sa im za odvahu vystúpiť v súťaži.
A na záver všetkým dobre padlo chlebičkové a minerálkové občerstvenie.
 
  
V príjemnej atmosfére sme sa o 16:30 rozišli domov.
P.č.:
Trieda
Meno a priezvisko
Test všeobecných vedomostí
Autoprezentácia
Moja predstava o agropodnikaní
Výsledky
Poradie
1
I.AB
Michal Voštinár
6
26
26
58
5.
2
I.AB
Peter Augustín
8
40
40
88
1.
3
I.E
Peter Stískal
8
31
28
67
4.
4
I.KM
Daniel Balogh
4
28
25
57
6.
5
II.KM
Pavol Hoštacký
7
36
41
84
2.
6
III.EB
Peter Bergendi
9
33
30
72
3.
7
I.AB
Katarína Brezovanová
9
42
44
95
1.
8
I.E
Alena Koláriková
3
33
32
68
7.
9
I.KM
Michaela Sajanová
7
42
33
82
3.
10
I.KM
Lucia Kupcová
6
33
32
71
6.
11
II.KM
Jana Gyermeková
7
35
32
74
5.
12
II.KM
Simona Pietrzyková
7
29
31
67
8.
13
II.E
Daniela Vozníková
7
29
29
75
4.
14
III.E
Karin Bučičová
9
26
28
63
10.
15
III.E
Zuzana Jurášová
8
22
18
48
12.
16
III.E
Veronika Gazdíková
5
28
31
64
9.
17
III.E
Nikola Bilíková
8
26
28
62
11.
18
III.A
Simona Bolebruchová
7
38
44
89
2.
7-členná porota z vyučujúcich učiteľov našej Spojenej školy v Ivanke vedená p. riaditeľkou vyhodnotila dosiahnuté výsledky v týchto disciplínach v nasledujúcej tabuľke: