Blindfriendly Piatok 19. 7. 2019 | Meniny má Dušana Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

„Najkrajšie nevesty boli zo SOŠ kaderníctva a vizážistiky"

 V dňoch od 20. do 21.1.2017 sa Stredná odborná škola kaderníctva a vizážistiky zúčastnila na výstavisku v Nitre výstavy Svadobné dni a Beauté.

 

„Najkrajšie nevesty boli zo SOŠ kaderníctva a vizážistiky"

               V dňoch od 20. do 21.1.2017 sa Stredná odborná škola kaderníctva a vizážistiky zúčastnila na výstavisku v Nitre výstavy Svadobné dni a Beauté. Návštevníci výstavy tu našli všetko pre dokonalú svadbu a tiež trendy svadobného dizajnu na rok 2017 , ktoré budú zamerané na prírodnú krásu. Túto tému si zvolili návrhári, cukrári  a aranžéri za nosnú počas celej výstavy Svadobné dni a Beauté 2017.  V rámci výstavy bolo množstvo sprievodných akcií a súťaží pre cukrárov, floristov i kaderníkov a vizážistov.
Súťaž Naj nevesta bola aj tento rok na veľmi dobrej úrovni, plná estetiky a v znamení prírodnej krásy. Úlohou súťažiacich bolo vystihnúť prvky na základe názvu témy, ktoré zakomponovali do svojich modelov, a tým ponúkli vlastnú víziu dokonalej nevesty. Svoje kadernícke a vizážistické umenie predstavilo skoro 40 súťažných tímov. Žiaci SOŠ sa prezentovali na súťaži vo všetkých kategóriách a dosiahli veľmi pekné ocenenia:

Téma Prírodná nevesta,  make-up

1.miesto, kategória študent jednotlivec: Bianka Kyselová, žiačka 3.ročníka odbor kaderník-vizážista

2. miesto, tímová práca: Mária Habiňáková, žiačka 2.ročníka odbor kaderník-vizážista Anna Leštáková, žiačka 1.ročníka nadstavbového štúdia starostlivosť o ruky a nohy

1.miesto, kategória dospelý jednotlivec: Veronika Porubská, žiačka 1.ročníka pomaturitného štúdia odbor kozmetik“

Ing.Ľubica Hegerová
riaditeľka