Blindfriendly Streda 24. 4. 2019 | Meniny má Juraj Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Oslava 50-teho výročia založenia Horvátky

 6. apríla 2017 sa uskutočnila oslava 50-teho výročia založenia Gymnázia Ivana Horvátha.

 

V podvečerných hodinách sa 6. apríla 2017, v kultúrnom dome Cultus Ružinov uskutočnila oslava 50-teho výročia založenia Gymnázia Ivana Horvátha. Počas slávnostnej akadémie vystúpili bývalí aj súčasní žiaci Horvátky, ktorým tlieskalo celé publikum. Pozvanie na oslavu prijali jeho excelencia, mimoriadny a splnomocnený veľvyslanec Ruskej federácie na Slovensku pán Alexej Leonidovič Fedotov a predseda BSK pán Pavol Frešo ako aj poslanci Zastupiteľstva BSK, bývalí aj súčasní učitelia, absolventi i rodičia súčasných žiakov. Po kultúrnom zážitku z tanečných, hudobných a speváckych vystúpení sa auditórium presunulo do foyer kultúrneho domu. Tam už čakalo občerstvenie a panelová výstava dokumentujúca  minulosť a súčasnosť jubilujúcej školy.
V duchu osláv pokračovali na druhý deň v priestoroch školy besedy s úspešnými absoventami hercom M. Majeským, J. Zelizňákom prekladateľom zo švédštiny a úspešným sprievodcom CK Bubo, R. Korimom majstrom Slovenska a Československa v potápaní, Z. Janikovičom hudobníkom, P. Zelenayom advokátom a B. Jelenčíkom dizajnérom.
Po ich skončení sa príjemným posedením medzi učiteľským kolektívom rozlúčili s oslávenkyňou - Horvátkou.