Blindfriendly Štvrtok 5. 12. 2019 | Meniny má Oto Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Prvá prezentácia Centra odborného vzdelávania a prípravy pre poľnohospodárstvo a rozvoj vidieka verejnosti

 Spojená škola v Ivanke pri Dunaji sa predstavila na 39. medzinárodnej poľnohospodárskej a potravinárskej výstave Agrokomplex v Nitre ako Centrum odborného vzdelávania a prípravy pre poľnohospodárstvo a rozvoj vidieka v oblasti chovu koní a jazdectva, farmárstva, kynológii a rybárstva a prezentovala svoju činnosť.

 
V prezentácií jednotlivých odborov sa predstavili žiaci, ktorí svojimi ukážkami predviedli využitie teoretických vedomostí v praxi. Najväčší úspech a záujem získali žiačky z odboru kynológia, ktoré so svojimi psami predviedli ukážky základov poslušnosti psa, dogdancingu a prekonávania agility prekážok.
 
Centrum odborného vzdelávania a prípravy sa predstavilo verejnosti svojimi akreditovanými vzdelávacími činnosťami – kurzami, ktoré má centrum vo svojej ponuke.
 
Odborné zameranie centra bolo propagované aj v detskom kútiku, kde boli pre deti pripravené aktivity spojené s koníkmi, psami a s možnosťou vyskúšať si rybolov formou hry.
 
Veľmi nás potešil záujem verejnosti o nami ponúkané aktivity Centra odborného vzdelávania a prípravy.