Blindfriendly Sobota 18. 1. 2020 | Meniny má Bohdana Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Účasť „Vinárskej školy“ v krajskom kole SOČ

Stredná odborná škola vinársko-ovocinárska v Modre sa každoročne zúčastňuje v odborných súťažiach SOČ. Stredoškolská odborná činnosť je dobrovoľná, záujmová činnosť mladých perspektívnych vedcov.

 
Dňa 7. 4. 2016 sa konal 38. ročník krajskej prehliadky stredoškolskej odbornej činnosti, ktorého  sa zúčastnili aj žiaci našej školy, kde sa so svojimi prácami umiestnili popri silnej konkurencii na popredných miestach. Práca, ktorú spracovali Sloboda Bystrík a Demovič Štefan pod názvom - Apiterapia získala 1. miesto a práca, ktorú spracovali Zvolenská Romana a Kupcová Kristína pod názvom – Somelierstvo získala 2. miesto. Súťaže sa tiež zúčastnili Turinič Erik a Kapcová Barbora so svojou prácou Poznaj Malokarpatskú oblasť!
Práce, ktoré sa umiestnili na prvom a druhom mieste postupujú do celoslovenského kola, kde našim žiakom prajeme veľa úspechov.
Chceli by sme sa poďakovať nielen žiakom za vynikajúcu reprezentáciu našej školy, ale aj riaditeľstvu, ktoré nám vytvorilo priaznivé podmienky pre činnosť a propagáciu SOČ v škole.