Blindfriendly Piatok 26. 4. 2019 | Meniny má Jaroslava Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Úspešne sme zvládli organizáciu školských majstrovstiev SR vo futsale žiakov stredných škôl

Bratislavské športové haly „Mladosť“ a „Elán“ boli v dňoch 11. a 12.marca 2014 dejiskom školských majstrovstiev Slovenska vo futsale žiakov stredných škôl, ktoré organizovala Obchodná akadémia na Dudovej 4 z poverenia Slovenskej asociácie športu na školách.

 
Na slávnostnom otvorení turnaja , ktoré sa uskutočnilo v utorok 11.marca 2014 v ŠH Mladosť boli prítomní Ing. Stanislav Krchnák – riaditeľ OA Dudova, Ing. Juraj Totka - predseda slovenského futsalu, Ing. Roman Csabay – riaditeľ odboru školstva, mládeže a športu z BSK , PaedDr. Marian Majzlík- predseda SAŠŠ a Ing. Ladislav Čambal – generálny riaditeľ sekcie štátnej starostlivosti o šport a mládež MŠVV SR.
Po otvorení turnaja sa začali zaujímavé súboje v oboch skupinách. Skupina „A“ sa hrala v ŠH Mladosť a skupina „B“ v ŠH Elán. Turnaj vyvrcholil v „Mladosti“ 12.03.2014 zápasmi o umiestnenie a finálovými zápasmi. Záverečný zápas o 1. miesto medzi SOŠ Prešovgym. A . Bernoláka, Námestovo bol po celý čas veľmi dramatický a vyrovnaný. Šťastnejší boli chlapci z Prešova , ktorí si víťazstvo vybojovali v posledných sekundách zápasu. Víťazný gól strelili 7 sekúnd pred skončením riadneho hracieho času a tak sa mohli začať tešiť z titulu majstra Slovenska vo futsale žiakov stredných škôl.
Touto cestou by som sa chcel poďakovať všetkým, ktorí nám boli nápomocní pri organizovaní turnaja a tak prispeli k zdarnému priebehu tejto vydarenej športovej akcie.
 
 
KONEČNÉ PORADIE
  • SOŠ Prešov
  • Gymnázium A. Bernoláka, Námestovo
  • Gymnázium P. Horova, Michalovce
  • Súkromná SOŠ, Senica
  • SOŠ technická, Zlaté Moravce
  • Obchodná akadémia M. Hodžu, Trenčín
  • Gymnázium Pezinok
  • Športové gymnázium B. Bystrica
 
 
INDIVIDUÁLNE HODNOTENIA
NAJLEPŠÍ HRÁČ
      Kiss Juraj, Gymnázium P. Horova,
 
NAJLEPŠÍ BRANKÁR
        Holub Jaroslav, Gymnázium A. Bernoláka, Námestovo
 
NAJLEPŠÍ STRELEC – 9 gólov
      Voda Filip, SOŠ Prešov