Blindfriendly  15. 9. 2019 | Meniny má Jolana Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Výstava psov Ivanská packa

Žiaci Spojenej školy v Ivanke pri Dunaji zorganizovali v krásne aprílové sobotné popoludnie, výstavu psov pod názvom Ivanská packa.

 
Záujem žiakov o štúdium kynológie je naozaj potešujúci. Najviac o tom presvedčili žiaci 2.E triedy Spojenej školy v Ivanke pri Dunaji. Lásku k svojim miláčikom a vedomosti zo svojho študijného odboru agropodnikanie – kynológia pretavili do výstavy psov Ivanská packa. Výstava sa konala v krásne aprílové sobotné popoludnie v priestrannom areáli školy. Do súťaže sa mohli zapojiť urodzení aj neurodzení psi, všetkých vekových a váhových kategórií,  ktorí získali posudok od profesionálneho rozhodcu. Súťažilo sa však aj o najkrajšie dieťa a psa, či najzladenejšieho pána a psa, najlepší trik a v závere sa vyberal najkrajší pes z celého dňa.
Priestor medzi hodnotením jednotlivých kategórií vyplnili ukážky záchranárov z Bratislavskej kynologickej záchrannej brigády, ukážky nového športu so psíkom dog freesbee Viki Obertkovej, prezentácia plemena papilon a prezentácia canisterapeutov.
Žiaci vyskúšali prácu v organizačnom tíme výstavy, na ktorej sa zúčastnilo približne 80 vystavovateľov. Ako organizátori si vyskúšali, aké to je vytvoriť priestor a príjemné podmienky pre návštevníkov zo západného, ale aj stredného Slovenska. Mysleli na mnoho detailov, ktoré je potrebné zabezpečiť pred tým ako celá akcia začne. Pozitívnou skúsenosťou pre nich bola komunikácia so sponzormi, s rozhodcom, ale aj so samotnými vystavovateľmi.
Svoju kreativitu preukázali aj pri tvorbe webovej stránky výstavy, cez ktorú bolo možné prihlásiť sa do súťaže. Šikovnosť svojich rúk predviedli aj pri pletení hračiek pre štvornohých miláčikov, ako odmenu túto hračku dostal každý účastník výstavy.
Rodičia malých detí určite ocenili aj to, že pamätali na detský kútik, v ktorom sa mohli deti bezstarostne pohrať.
Veríme , že všetci účastníci si užili v priestoroch školy príjemné popoludnie so svojimi psíkmi, pre ktorých sa celá akcia konala. Ako organizátorov nás veľký záujem o akciu príjemne prekvapil a z výstavy by sme postupom času chceli vytvoriť tradíciu.
                                                                                              
                                                                                                 Ing. Gabriela Nová