Blindfriendly  15. 9. 2019 | Meniny má Jolana Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Záverečné projektové stretnutie ERASMUS+ na SPŠD

 V dňoch 30. apríla – 2. mája 2019 sa na Strednej priemyselnej škole dopravnej na Kvačalovej ulici 20 v Bratislave uskutoční záverečné nadnárodné projektové stretnutie učiteľov z Talianska, Portugalska, Poľska, Litvy a Slovenska.

 

Učitelia spolu s vybranými skupinami žiakov pracovali počas uplynulých dvoch školských rokov na spoločnej téme „Healthy lifestyle and unhealthy eating habits in teenagers“ a zrealizovali množstvo aktivít podporujúcich zdravý životný štýl. Fotografická dokumentácia, prezentácie, články, poviedky, dotazníky, súťaže, slová piesní, recepty zdravých i nezdravých jedál i prehľad iných spoločne vytvorených produktov projektu sa nachádza na spoločnej webovej stránke http://www.healthyteens.eu/. V Bratislave učiteľov čaká zhodnotenie spoločného ERASMUS+ projektu a písanie záverečnej správy. Nájdu si určite čas i na rozhovory s učiteľmi a žiakmi školy, na návštevu vyučovacích hodín či zaujímavých miest nášho mesta.
Ing. Lýdia Haliaková, koordinátorka projektu