Blindfriendly  15. 9. 2019 | Meniny má Jolana Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Zbierka 1 deň úsmevu prebiehala v dňoch 26.5. až 1.6.2014

Tak ako minulý rok, aj tento rok boli v zbieraní dobrovoľných príspevkov najúspešnejší študenti Gymnázia Ivana Horvátha v Bratislave.

 
Prvenstvo vo vyzbieranej sume patrí trojici dobrovoľníkov: Sarah Krajčovičová, Martina Frantová a Jakub Hrubý (II.B).
Druhú najvyššiu sumu sa podarilo vyzbierať skupine dievčat: Alžbete Horváthovej, Kristíne Novanskej a Nine Jasovskej (I.B).
Tretie miesto obsadili ich kolegyne, konškoláčky z GIH: Nina Kobelová a Nikola Ružičková (I.B).
 
Všetkým za ich ochotu a nadšenie pre dobrú vec úprimne ďakujeme. Osobné nasadenie týchto študentov si ceníme o to viac, že sa do našej zbierky mohli zapojiť výlučne v popoludňajších hodinách, kedy už mali školské povinnosti za sebou. Vďaka ich úsiliu sa podarilo v troch víťazných pokladničkách vyzbierať 910.11 €, ktoré pomôžu deťom vyrastajúcim bez rodičov.
Okrem týchto najusilovnejších sa zapojili z Gymnázia Ivana Horvátha ďalší žiaci a dohromady v 22 pokladničkách vyzbierali 1461,84 €.
Vecné dary pre najaktívnejších dobrovoľníkov a školu v rámci zbierky prišla odovzdať Adriana Sisiková, koordinátorka zbierky 1 deň úsmevu, Spoločnosti priateľov detí z detských domovov Úsmev ako dar.
Zároveň odovzdala riaditeľke najaktívnejšej školy Gymnáziu Ivana Horvátha v Bratislave ďakovný list od SPDDD a nákupný poukaz do OD Kaufland.