Blindfriendly Sobota 18. 1. 2020 | Meniny má Bohdana Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Žiaci SOŠ Samuela Jurkoviča skončili v Českom Tešíne v prvej päťke

Stredná odborná škola obchodu a služieb Samuela Jurkoviča na Sklenárovej ulici 1 v Bratislave sa môže opäť pochváliť krásnym úspechom. Dňa 7.decembra sa žiaci zúčastnili súťaže fiktívnych firiem „Intersalón 2010“ v Českom Tešíne.

 

Organizátorom súťaže je Střední škola hotelová a obchodně podnikatelská v Českom Tešíne. Súťaže sa zúčastnili študenti stredných škôl z Česka, Slovenska a Poľska. Našu školu reprezentovali dve firmy:

  • firma „WORLD TOUR“ a žiaci 4.MA triedy - Katonová Terézia a Rác Dominik,
  • firma „TESORO s.r.o.“ a žiaci 4.MC triedy - Varinský Jakub a Švarcz Erik.

Všetci reprezentovali našu školu na vysokej odbornej úrovni. Konkurencia bola veľká. Počas celého dňa navštevovali súťažné firmy hostia intersalónu, medzi ktorými boli inkognito aj porotcovia. Z tohto dôvodu museli všetci súťažiaci pristupovať ku každému návštevníkovi stánku vysoko profesionálne. Porotcovia hodnotili nielen estetickú stránku kóje, propagačné materiály, prospekty, katalóg firmy, cenník, ale predovšetkým prezentáciu žiakov, ich vyjadrovacie schopnosti, talent predať produkt firmy a komunikáciu so zákazníkom. Po náročnom dni boli vyhlásení víťazi. Obe naše firmy sa umiestnili v prvej päťke a firma WORLD TOUR obsadila krásne prvé miesto.