Blindfriendly Piatok 28. 2. 2020 | Meniny má Zlatica Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Škriatkovia po kraji ukryli 500 pokladov, na nálezcov čakajú hodnotné ceny

 Každý, kto chce spoznať atraktívne miesta bratislavského regiónu a zároveň si zasúťažiť, sa môže zapojiť do projektu „Objavuj poklady bratislavského regiónu“. Organizuje ho Bratislavský samosprávny kraj v spolupráci s krajskou organizáciou cestovného ruchu Bratislava Region Tourism, potrvá od 1. do 27. apríla.

 
„Projekt považujem za veľmi tvorivý nápad, ktorý nás môže posunúť smerom vpred, kedy ľudí dostávame do aktívneho hľadania toho, čo je pekné v rámci Bratislavského samosprávneho kraja. V podstate sa opierame o  hypotézu, že vtedy sa cestovný ruch dobre rozvíja, keď aj ľudia, ktorí tu žijú, dobre poznajú atraktivity v rámci vlastného kraja,“ povedal bratislavský župan Pavol Frešo.
Päťsto schránok s pokladmi je ukrytých v obciach Podunajska, Malokarpatska, Záhoria aj v Bratislave. Každý týždeň v pondelok dopoludnia, počínajúc 1. aprílom, odkryjú škriatkovia 125 súradníc, kde poklady ukryli. Každý, kto sa bude chcieť nájdeného pokladu zmocniť, o svojom objave škriatkov oboznámi na adrese nasielsompoklad@tourismbratislava.com. Škriatkovia ho budú inštruovať, ako ďalej postupovať.
 
Na hľadačov čakajú dva typy pokladov – okamžité výhry a zlosovateľné ceny. Medzi okamžité výhry patria napríklad voľné štarty na MTB maratón, zľavy do Intersportu či lístky na koncert skupiny Elán. Zlosovateľnými cenami sú pobyty a večere v piatich rozličných hoteloch.
 
Súťaž, pri ktorej možno spoznávať Bratislavskú župu, bude vyhodnotená 27. apríla na podujatí Picnic&Bike na Divokej vode.
 
Viac informácií je na www.objavujpoklady.sk