Blindfriendly Štvrtok 2. 4. 2020 | Meniny má Zita Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Ahoj Chorvátsko!

Som veľmi rád, že som Ťa stretol. Pláž bola krásna, ako výšivka na krásnom obruse. Večerné prechádzky boli nádherné, mesto Tribunj svietilo ako ohňostroj, ktorý osvetlí celý svet. Ubytovanie bolo super rovnako ako všetci ľudia, ktorí s nami boli.

 
Celý týždeň som sa cítil ako na rodinnom výlete. Kúpanie v mori bolo výborné, hádzali sme si s chalanmi loptu, hľadali sme pekné mušle a kamienky. V noci bývalo dosť teplo, ale dalo sa to vydržať. Každé ráno nás čakali úžasné raňajky, každý z nás sa najedol koľko len chcel. Ľudia, ktorí nám pripravovali jedlo boli veľmi milí. Zahrali sme si aj náš obľúbený petang, to bola zábava. Boli sme si pozrieť aj krásny kostol na vysokom kopci. Cestu do kopca a z kopca zvládol aj náš dobrý kamarát Ferko, pre ktorého to nebolo jednoduché, ale zvládol to, bol úžasný! Veľmi radi sme mu pomohli, lebo je to náš dobrý kamarát a kamaráti si majú navzájom pomáhať. Držali sme všetci pohromade ako bratia. Mali tam aj výbornú zmrzlinu! Nakúpili sme si aj suveníry, ktoré nám budú navždy pripomínať naše zážitky. Milé Chorvátsko, veľmi pekne Ti ďakujeme za zážitky – kúpanie, suveníry, ryby, kostol, ubytovanie, kamene, mušle, petang, všetko. Ďakujeme aj šoférom, ktorí nás bezpečne dopravili do krajiny plnej zážitkov. Moje srdce nikdy nezabudne na tento výlet a na ľudí, ktorí s nami boli.
Autor článku Jozef Adamička v spolupráci s Ivanom Foltýnom, Palom Kanichom a Ernestom Pásztorom - ZPB Merema, Modra.