Blindfriendly  16. 6. 2019 | Meniny má Blanka Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Deň otvorených dverí v DSS Báhoň

 V Domove sociálnych služieb pre dospelých v Báhoni privítali v sobotu 9. júna cca 450 účastníkov štvrtého ročníka Dňa otvorených dverí. Podujatie sa vydarilo.

 

Bohatý kultúrny program klientov „Nota na vandrovke“, zamestnancov, ale aj folklórneho súboru Koník ZŠ v Báhoni, účastníčky superstar Saskie Šipošovej, dychovky Vištučanka, kapely Šmidly Boys z Dubovej a pezinského chrámového zboru Ad Una Corda bol príjemným osviežením pre všetkých. Tešili sa aj deti, ktoré si vychutnali jazdu na poníkoch, štvorkolkách, ukážky výcviku policajných psov a s nadšením uvítali modelovanie v keramickej dielni či maľovanie na tvár.

Milé stretnutia, pohoda i chutné občerstvenie v podobe kotlíkového gulášu, cigánskej pečienky, chrumkavej klobásy, ale aj domácich koláčikov tiež prispeli k prežitiu príjemných chvíľ v domove sociálnych služieb v Báhoni. Obohatením boli aj suveníry šikovných rúk a fantázie klientov a zamestnancov DSS. Vďaka za krásny deň patrí účinkujúcim, všetkým klientom i zamestnancom, ktorí sa podieľali na jeho príprave, ale aj sponzorom, bez ktorých by „Deň otvorených dverí“ nebolo možné uskutočniť.