Blindfriendly Piatok 24. 1. 2020 | Meniny má Timotej Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Fašiangový karneval klientov domovov sociálnych služieb Bratislavského kraja

Dňa 11. februára 2010 sa veľká sála Hotela Modra obliekla do slávnostného a vyzdobená balónmi, girlandami a farebnými konfetami očakávala milých hostí – klientov domovov sociálnych služieb z rôznych končín západoslovenského regiónu na Fašiangovom karnevale, ktorý usporiadal Domov sociálnych služieb a zariadenie podporovaného bývania MEREMA.

 

Toto skvelé podujatie má svoju dlhoročnú tradíciu a všetci, ktorí sa karnevalu zúčastnili môžu skonštatovať, že aj svoju neopakovateľnú atmosféru a z roka na rok stúpajúcu úroveň. Ten tohtoročný „meremácky maškarný ples“ všetkých očaril veselou zábavou a svojim návštevníkom ponúkol všetko, čo k fašiangom a dobrej zábave patrí. Pestré masky, veselý hudobný a tanečný program v podaní klientov Meremy, výbornú hudbu, bohatú tombolu, chutné občerstvenie a tanec až do neskorých večerných hodín. O veľké prekvapenie sa postaral spevák Adam Ďurica so svojou kapelou, ktorý zaspieval najúspešnejšie piesne a prispel k výbornej zábave. Dievčatá a chlapci zo zariadení sociálnych služieb v Medveďove, Hestie z Pezinku, Betánie Senec, z Báhoňa, Rohova, Plaveckého Podhradia, Integry Bratislava a Meremy Modra sú zohratou partiou priateľov. Spolu s pozvanými hosťami, priateľmi, tiež sponzormi sa dokážu zabávať, vytvoriť úžasnú náladu a vyjadrovať nefalšovanú radosť zo života.
Veríme, že všetci účastníci tohoročného fašiangového bálu si okrem darčekov, chutných tort a tombolových cien domov odnášali hlavne zážitky a spomienky na vydarené podujatie. Veľké poďakovanie patrí všetkým, ktorí svojím pričinením prispeli k tomu, že sa karneval vydaril a vyčaril úsmev na tvárach a radosť v srdciach tých, ktorí to veľmi potrebujú – našich klientov – zdravotne a sociálne znevýhodnených. Karneval prispel k fašiangovým oslavám, opäť spojil dva svety do jedného celku prostredníctvom kultúrno-spoločenského podujatia.