Blindfriendly Piatok 19. 7. 2019 | Meniny má Dušana Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Hľadanie pokladu so SANDOZ-om

Aj tento rok pre klientov nášho Domova sociálnych služieb prof. Karola Matulaya pripravila spoločnosť SANDOZ v rámci Dňa spolupatričnosti 25. apríla 2014 príjemne strávené dopoludnie na Železnej studničke.

 
Tentokrát v duchu policajnom - s ukážkou cvičených psov, ktorú pre nás zorganizoval Policajný zbor v Bratislave, oddelenie psovodov a prevencie, a jazdeckou políciou patriacou pod Mestskú políciu mesta Bratislavy.
 
Les na Železnej studničke v ten deň skrýval poklady. Nájsť ich však vyžadovalo riadny kus našej šikovnosti, zručnosti a bystrého rozumu. Na jednotlivých zastávkach na ceste za pokladom nás zamestnanci SANDOZ-u podrobili 8 skúškam. Na konci cesty nás za to čakal ukrytý balíček s prekvapením.
 
A tak, ako už je v prípade týchto milých stretnutí zvykom, SANDOZ-áci nám na záver pripravili chutné občerstvenie, ktoré sme po podaných výkonoch zjedli raz dva.
 
S plným bruchom, zážitkami, fotkami a úsmevom na tvári sme sa s našimi kamarátmi rozlúčili a odišli domov. Už teraz sa tešíme ako sa o rok znovu stretneme.