Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Medailové úspechy našich športovcov DSS na Národných pretekoch špeciálnych olympiád

Športovci z troch domovov sociálnych služieb v zriaďovateľskej pôsobnosti BSK sa úspešne zúčastnili na Národných pretekoch špeciálnych olympiád v bežeckom a zjazdovom lyžovaní, ktoré sa uskutočnili 12. - 13. marca 2010 v Lyžiarskom stredisku Skalka pri Kremnici.

Dve strieborné medaile v slalome a obrovskom slalome získala Simonne Sadloňová z ŠK Humanitas pri DSS pre deti a dospelých, Javorinská 7a, Bratislava. Striebornú a bronzovú medailu v behu na 50m a 100m v prispôsobených disciplínach získal Miroslav Vagunda z toho istého DSS.

Bronzovú medailu v behu na 1000m získal Ernest Pásztor z DSS pre deti a dospelých Merema Modra a v rovnakej disciplíne Jozef Szabo sa umiestnil na peknom štvrtom mieste. Matej Kurčík z DSS prof. K. Matulaya pre deti a dospelých získal bronzovú medailu v behu na 100m v prispôsobených disciplínach.

K úspešnej reprezentácii Bratislavského samosprávneho kraja blahoželáme.