Blindfriendly Pondelok 14. 10. 2019 | Meniny má Boris Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Merema na Vianočnom charitatívnom bazáre

 Vďaka dlhoročnej spolupráci s neziskovou organizáciou International Women´s Club Bratislava (IWCB, Medzinárodný klub žien), mal Domov sociálnych služieb a zariadenie podporovaného bývania Merema v Modre možnosť prezentovať sa na 27. ročníku Vianočného charitatívneho bazáru v Bratislave, ktorý sa uskutočnil 25. novembra 2018.

 

Charitatívne podujatie konané v priestoroch Starej tržnice slávnostne otvoril pán minister zahraničných vecí a európskych záležitostí SR Miroslav Lajčák . Vo svojom príhovore poďakoval hlavným organizátorom podujatia - neziskovej organizácii International Women´s Club, ktorá združuje zahraničné ženské osobnosti pôsobiace na Slovensku v oblasti diplomatického, spoločenského a podnikateľského života. Cieľom tohto charitatívneho podujatia je získanie finančných zdrojov na podporu znevýhodnených  ľudí. Vďaka účasti zahraničných veľvyslanectiev pôsobiacich v SR, ktoré na vianočnom bazáre predstavili svoje krajiny,  kultúru , tradičné výrobky a kulinárske špeciality boli získané finančné zdroje, ktoré budú požité na dobročinný účel.