Blindfriendly Utorok 28. 1. 2020 | Meniny má Alfonz Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Mesiac úcty k starším v DSS a ZPS Pezinok

 Dňa 26. októbra 2018 sme s našimi seniormi oslávili sviatok úcty k starším. V kultúrnom programe vystúpili naši obyvatelia a žiaci zo Základnej školy Kupeckého ul. v Pezinku a folklórna skupina Obstrléze z Pezinka.

 

Po úvodnom  pásme básní v podaní našich obyvateľov  sme privítali vzácnu návštevu pána Mgr. Juraja Drobu – predsedu Bratislavského samosprávneho kraja. Pán predseda sa prihovoril našim klientom a poprial im všetko dobré, hlavne zdravie do ďalších rokov v DSS.  Srdečné pozdravy venoval aj našim zamestnancom. Milé pozdravy vystriedalo vystúpenie žiakov zo Základnej školy na Kupeckého ul. v Pezinku. Zatancovali, zarecitovali a zaspievali známe piesne. V ľudovom tóne pokračovali aj speváci z folklórneho súboru Obstrléze. Pásmom ľudových piesní rozospievali našich obyvateľov. V závere podujatia pozdravila všetkých prítomných naša p. riaditeľka PaeDr. V. Schmidtová a p. riaditeľka z BSK Mgr. M. Šopová a popriala všetkým veľa zdravia a síl do ďalších dní. Naši seniori prežili pekné jesenné dopoludnie, na ktoré budú radi spomínať.