Blindfriendly Piatok 24. 1. 2020 | Meniny má Timotej Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Nielen Merema sa zabávala...

 Domov sociálnych služieb a zariadenie podporovaného bývania MEREMA usporiadal 7. februára 2013 v Kultúrnom dome Ľudovíta Štúra v Modre Fašiangový ples, na ktorom sa stretlo 90 znevýhodnených ľudí.

 
Fašiangový ples 2013  otvoril krátkym príhovorom riaditeľ Meremy Mgr. Ján Duban, ktorý privítal našich dlhoročných priateľov zo zariadení sociálnych služieb z Báhoňa, Bratislavy, Medveďova, Pezinka a Senca, vzácnych hostí z BSK pani riaditeľku odboru sociálnych vecí Mgr. Michaelu Šopovú a vedúcu oddelenia PhDr. Maricu Šikovú, z ÚPSVaR SR Ing. Katarínu Slamenú, z ÚPSVaR Pezinok  Mgr. Máriu Poljovkovú, tiež štedrých sponzorov a sympatizantov nášho zariadenia. Krásne prestreté stoly, skvelá muzika, bohatá tombola a prekvapenie zo Superstar nám umožnilo stráviť plesové popoludnie v tanečnom kroku a dobrej nálade až do večerných hodín. Z plesu nikto neodišiel s prázdnymi rukami. Okrem šťastných výhercov krásnych cien v tombole si každé ZSS odnieslo domov sladkú tortu, hostia valentínske srdcia z našej drotárskej dielne a špeciálna cena pána predsedu BSK Ing. Pavla Freša, darčekový kôš,  poputovala do Báhoňa.
 
Ďakujeme KDĽŠ Modra za poskytnutie priestorov, firme Balloon Design za úžasnú výzdobu, Reštaurácii BINI Šenkvice za výborné občerstvenie, diskdžokejovi Lajkovi za skvelú muziku, všetkým darcom, vďaka ktorým sme mohli usporiadať bohatú tombolu, tiež zamestnancom a v neposlednom rade každému, kto nás poctil návštevou a prispel k úžasnej atmosfére.