Blindfriendly Piatok 24. 1. 2020 | Meniny má Timotej Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Seniori plesali v PKO

Bratislavský samosprávny kraj a Malokarpatské osvetové stredisko v Modre, v úzkej spolupráci s Bratislavským informačným a kultúrnym strediskom zorganizovali aj v tomto roku Ples seniorov Bratislavského kraja.

 

Za miesto konania si organizátori vybrali Estrádnu halu PKO. Podujatie, ktoré malo v minulosti dlhoročnú tradíciu, bolo na žiadosť viacerých klubov dôchodcov zorganizované aj v minulom roku. Estrádna hala tento večer privítala takmer 500 seniorov z miest a obcí Bratislavského kraja – Bernolákovo, Most pri Bratislave, Limbach, Malacky, Blatné, Grinava, Hrubá Borša, Studienka, Modra, Vištuk, Častá, Závod, Budmerice, Ivanka pri Dunaji, Svätý Jur, Pezinok, Cajla a Viničné.
Plesajúcich v úvodnom slove privítala riaditeľka MOS PhDr. Anna Píchová a predseda Združenia miest a obcí Malokarpatského regiónu Ing. Alexander Achberger. Pani riaditeľka prítomných pozdravila v mene predsedu BSK pána Pavla Freša. Bohatý program otvorili tanečníci z tanečného štúdia Sun Dance Academy Bratislava. Ďalej sa predstavili Ľudová hudba bratov Kuštárovcov a nezabudnuteľné seniorky z Lúčnice. Vrcholom večera bolo vystúpenie Janky Kocianovej, ktorá zaspievala svoje nezabudnuteľné piesne. Do tanca hrala seniorom hudobná skupina Senátor, pri ich hudbe sa okamžite zaplnil veľký tanečný parket.
Samozrejme nechýbala ani bohatá tombola od štedrých sponzorov. Nálada celého večera bola skvelá. Plesajúcim seniorom sa nechcelo ísť vôbec domov. Organizátorom ďakovali za jeho skvelú organizáciu, za to, že pripravili pre nich nezabudnuteľný skvelý večer. V mene organizátorov chceme poďakovať sponzorom: primátorom a starostom miest a obcí a ich klubom dôchodcom, ktorí prispeli aj do tomboly, reštaurácii BINI Šenkvice, Ignácovi Černayovi z Chorvátskeho Grobu za víno, ZŠ Ľ. Štúra a jej školskej jedálni za požičanie vybavenia, Ivete Krčmárovej a Zuzane a Ivanovi Kočnerovým – GlassIN Studio.