Blindfriendly Štvrtok 2. 4. 2020 | Meniny má Zita Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Športovo-zábavné dopoludnie

Hoc momentálne počasie v Bratislave veľmi nepraje vonkajším športovým aktivitám, rozhodli sme sa predsa len usporiadať športovo-zábavné popoludnie, ktoré sme zorganizovali ako v areáli tak aj v telocvični DSS a RS Rosa. V stredu 21.10.2015 sa stretli klienti z DSS Rozsutec, DSS prof. K. Matulaya, DSS pre deti a dospelých Javorinská, žiaci Odborného učilišťa Dúbravská cesta a klienti z DSS a RS Rosa, aby sa spolu zabavili, zašportovali, zasúťažili, no predovšetkým, aby spolu prežili príjemné dopoludnie, ktoré bolo doprevádzané vzájomným povzbudzovaním a rozhovormi nových kamarátov.

 
Súťažilo sa v disciplínach ako je hod do basketbalového koša, zhadzovanie plechoviek, hod krúžkov na kužel, hod mincou do vedra s vodou či streľba hokejkou do bránky. Každý pravdaže chcel dosiahnuť čo najlepšie výsledky. Ale nakoniec na tom až tak veľmi nezáležalo, keďže boli ocenení všetci súťažiaci a spolu sme si posedeli pri koláčiku a čaji.
Bolo to veľmi milé dopoludnie, ďakujeme všetkým zúčastneným a tešíme sa na odvetu na jar.