Blindfriendly Pondelok 14. 10. 2019 | Meniny má Boris Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

V Rači boli Fašiangy ako sa patrí

 Seniori z DSS a ZPS Rača prežili fašiangy, tak ako boli zvyknutí za mladi. V utorok, 14. februára partia šikovných gazdiniek navštívila DSS ROSA a zasvätila mladšiu generáciu do tajomstva svojich receptov na šišky a fánky.

 

K pravej fašiangovej nálade prispel aj „dvorný“ harmonikár zariadenia Janko Repka. Vo štvrtok, 16. februára, sa v spoločenskej sále DSS a ZPS Rača uskutočnil Druhý maškarný ples. Zamestnanci i niektorí klienti urobili skvelú zábavu pre všetkých ostatných. Zdá sa, že podujatie, o ktoré sa zaslúžila predovšetkým riaditeľka PhDr. Mária Kondelová, sa stane prirodzenou súčasťou veselého fašiangového obdobia.

Na parkete, kde sa rozprúdila pravá fašiangová nálada, sa postupne vystriedali všetci – mladší i starší, v maskách i bez nich. Tí, ktorí nevládali tancovať, sa mohli tešiť z pestrého karnevalového sprievodu a dobrej hudby v podaní rodinnej kapely Jána Hyžu. Veľmi si vážili, že sa im venovali aj hostia z Úradu Bratislavského samosprávneho kraja – riaditeľka odboru sociálnych vecí Mgr. Michaela Šopová a vedúca oddelenia sociálnej pomoci PhDr. Marica Šiková. Zážitky z maškarného plesu boli témou rozhovorov aj v nasledujúcich dňoch.