Blindfriendly Streda 8. 4. 2020 | Meniny má Albert Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Vianočný benefičný koncert DSS a zariadenia podporovaného bývania Rozsutec

 Kino Lamač 10.decembra 2011 o 18:00 hostilo vo svojich priestoroch divákov a účinkujúcich na prvom vianočnom benefičnom koncerte, ktorý organizoval Domov sociálnych služieb pre dospelých a zariadenie podporovaného bývania Rozsutec.

 

Kompletný zoznam vystupujúcich by vystačil na jednu samostatnú stranu, preto len v skratke vymenujeme, že leví podiel na úspešnosti koncertu mali naši klienti so svojim cigánskym tancom, spevom vianočných piesní, scénickým tancom na vianočné motívy, recitáciou. Ďalšími vzácnymi účinkujúcimi boli žiaci ZUŠ Eugena Suchoňa v doprovode pedagogičky Mgr. Art. Karin Lukáčovej, A.D., neformálna srdečná, dobre naladená spevácka skupina Dalmacíni zo Skalice a celý program impozantne ukončil operný spevák Mgr. Juraj Havaj s klavírnym doprovodom Petra Lipu ml. Pod jeho vedením si celé publikum spolu na záver pri svetle sviečok zaspievalo Tichú noc. Atmosféra koncertu bola príjemne, nenútene vianočná a dobrosrdečná, väčšina divákov mala medzi účinkujúcimi niekoho známeho, preto bolo o kontakt s publikom postarané. Zjavná nechuť všetkých zúčastnených sa hneď po koncerte rozísť, zapríčinila plné foyer kina Lamač ešte dlho po koncerte a všetci ocenili dostatok zákuskov či (trochu) vareného vínka. Niekoľkokrát vyslovená objednávka na ďalší ročník tejto akcie je výzvou pre celý Rozsutec.

Ďakujeme dôležitým hosťom za to, že si našli čas a prišli nás podporiť, najmä pánovi starostovi miestnej časti Bratislava-Lamač a zároveň poslancovi BSK Ing. Petrovi Šramkovi, bývalému správcovi lamačskej farnosti p. dekanovi Mgr. Branislavovi Čanigovi a poslankyni miestneho zastupiteľstva v Lamači pani Janyškovej. Občianske združenie Nádej pre Rozsutec ďakuje p. starostovi Miestneho úradu Lamač za bezplatný prenájom kina.

Tiché, jasné a veľké ocenenie patrí všetkým konkrétnym ľuďom, ktorí sa podieľali na príprave a realizácii tejto akcie. Činili tak s plným nasadením v práci aj v čase voľna. Veríme, že táto skúsenosť nám o rok pomôže pripraviť všetko alebo tak isto, alebo ešte lepšie.